Uan-an. Poduszka z łuską gryki na lepszy sen!

Lecznicza poduszka Uan-an z łuskami gryki stanowi ciekawe uzupełnienie synergicznych terapii Rumalaya » oraz Hakorośl i Biszofit » gdyż wspomaga eliminacje przyczyn bólu karku, drętwienia kończyn, umożliwia mięśniom szyi rozluźnienie i regenerację kręgów szyjnych już po kilku dniach stosowania. Te pozytywne procesy odbywają się w czasie snu, bez dodatkowej pracy terapeutycznej.

Uan-an to podobno sekret medycyny wschodu znany od 600 lat, który gwarantuje głęboki i regenerujący sen, co skutecznie maksymalizuje komfort wypoczynku i leczenie bólu stawowego.

Właśnie dlatego poduszka Uan-an ma tak niesamowity wpływ na zdrowie i samopoczucie. Jeśli ktoś raz na niej spał, chce ją mieć na zawsze. Wiele schorzeń i dolegliwości ma bezpośredni związek z urazami kręgów. Kręgosłup to filar ciała człowieka, dlatego jego stan jest tak ważny dla zdrowia. Uan-an pozwala utrzymać kręgi szyjne we właściwej pozycji przez całą noc i zapobiega wielu dolegliwościom.

Uan-an jest wykonana z łusek specjalnej odmiany gryki, gwarantujących odpowiednią temperaturę, wilgotność oraz optymalne dopasowanie do karku. Dzięki unikalnemu wykonaniu natychmiast dopasowuje się do naturalnego kształtu głowy i szyi w dowolnej pozycji, zapewniając odpowiednie oparcie mięśniom, ścięgnom i wiązadłom - są one rozluźnione w naturalnej pozycji, właściwej dla szyjnej części kręgosłupa. Śpiąc na poduszce Uan-an, mięśnie szyi nie są zmuszane do podejmowania niepotrzebnego wysiłku.

Bliska osoba z mojej rodziny ma zwyrodnienie kręgów szyjnych. Jakieś 10 lat temu oprócz drętwienia rąk pojawił się u niej przykurcz dłoni. Neurochirurg stwierdził, że następny etap przyjdzie w ciągu 1-2 lat - częściowy niedowład rąk. W dalszej perspektywie - wózek. Proponował nawet operację i wstawienie jakiegoś implantu. Poduszkę Uan-an kupiliśmy po obejrzeniu zagranicznego programu typu "TV Market". Była dość droga. Mimo początkowego sceptycyzmu pomogła. Ja również mam problemy z kręgosłupem, szczególnie szyjnym, wiem jak ważne jest to na czym śpimy. Przetestowałem wiele innych, dużo tańszych poduszek. Nie działają tak jak Uan-an

Tomasz Faron
Oficjalny dystrybutor Uan-an w Polsce

Niezależna recenzja poduszki z gryki »

Poduszki z włókien czy pianki (wliczając poduszki profilowane do kształtu łuku szyjnego) zawsze będą posiadały miejsca bardziej ściśnięte od innych, co z kolei będzie zmuszało mięśnie do przeciwdziałania tym naciskom. By mięśnie mogły się rozluźnić ciężar ciała musi być idealnie rozłożony. Pozwala to mięśniom szyi na prawidłowe funkcjonowanie i odpoczynek podczas snu.

Pełne spektrum skutków stosowania poduszki z gryki Uan-an

 • usuwa bóle karku i drętwienie kończyn
 • umożliwia regeneracje kręgów szyjnych i rozluźnienie mięśni
 • dba o właściwą pozycję kręgosłupa co eliminuje wiele dolegliwości i schorzeń bezpośrednio związanych z urazami kręgów
 • poprawia siły intelektualne i koncentrację
 • eliminuje bóle głowy, migrenę, chrapanie, wahania nastroju, zaburzenia pamięci, upośledzenie zdolności twórczych wywołane złą jakością snu
 • idealna dla alergików - stanowi wrogie środowisko dla rozwoju roztoczy, eliminuje alergeny
 • zapewnia optymalną temperaturę i dotlenienie mózgu
 • pośrednio (poprzez leptynę) normalizuje apetyt i zmniejsza łaknienie wspomagając odchudzanie
 • poprawia odporność
 • zmniejsza ryzyko cukrzycy oraz chorób układu krążenia i układu pokarmowego
 • zapobiega trwałemu upośledzeniu pamięci
 • skutecznie leczy bezsenność i pozwala szybko zasnąć
Jak widać...optymalne warunki snu to nie luksus lecz konieczność!

Gwarancja skuteczności poduszki Uan-an!

Producent Uan-an daje 30 dni na testowanie poduszki! Jeśli w tym czasie produkt nie spełni oczekiwań następuje 100%-owy zwrot kosztów! Gwarancja zadowolenia to atut wyrobów najwyższej jakości. Uan-an należy do tej prestiżowej grupy, gdyż pomógł już tysiącom osób!

Powyższa gwarancja utwierdza w przekonaniu, że Uan-an naprawdę działa, w końcu już od 600 lat. Właśnie z powodu wysokiej, potwierdzonej skuteczności producent idzie na takie ustępstwa. Wyobraźmy sobie lekarza, który daje gwarancję, że jego porady, operacje, medykamenty, które przepisze będą działały, a jak nie to zwróci pieniądze? - no cóż, to tylko złudne marzenie.

Komentarze

Najpopularniejsze artykuły na Stawy.blogspot.com »

Biszofit Połtawski / Permski. Powstanie i właściwości

Hakorośl rozesłana & Biszofit Połtawski. Synergiczne leczenie stawów

Rumalaya Forte, Gel (żel) i Liniment (mazidło). Synergiczne leczenie stawów

3 filary efektywnego leczenia stawów
» Zrozum » Zastosuj » Zdrowiej » Recepta w skrócie

I. Dietoterapia i suplementacja II. Leczenie miejscowe III. Prostawowy styl życia
... wspierająca leczenie od wewnątrz o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, przeciwreumatycznym, przeciwartretycznym, przeciwzwyrodnieniowym, odtruwającym, moczo- i żółciopędnym, rozluźniającym i proregeneracyjnym dla tkanki łącznej, chrzęstnej i kostnej
» Rumalaya Forte, Hakorośl w formie do spożycia, kora wierzby, omega-3 (ryby, tran, olej lniany), witamina C (owoce dzikiej róży, rokitnik, zielona papryczka chili, nać pietruszki, czarna porzeczka, czerwona papryka, cytrusy), odpowiednia podaż płynów zapewniająca ważne nawodnienie organizmu i właściwy przebieg procesów oczyszczających
... o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, rozkurczającym i odżywczym
» Rumalaya Gel, Liniment, Biszofit i Hakorośl w formie kosmetyku
1. Regularna, lekko- i średniointensywna aktywność fizyczna, ale w ramach indywidualnych możliwości (kontrolowana gimnastyka, Joga, chód, rower, pływanie i ćwiczenia w wodzie). Wzmocnienie mięśni okołostawowych odciąży stawy, poprawi się krążenie i odżywienie tkanek, nastąpi wyrzut substancji przeciwzapalnych, spalone kalorie zmniejszą wagę ciała - dlatego ruch jest niezbędny!
2. Właściwe ułożenie podczas snu » Poduszka z gryką i odpowiedni materac
3. Odchudzanie, jeśli jest nadwaga zbędnie obciążająca stawy
4. Masaż i termoterapia (ciepłe i zimne okłady) na pobudzenie miejscowego krążenia


DOŁĄCZ DO NAS ↓