Dietoterapia i miejscowe leczenie układu mięśniowo-szkieletowego. Zioła i minerały na stawy i mięśnie

Ból stawów i kręgosłupa

Starannie dobrane komponenty czynne (roślinne i mineralne) działają leczniczo oraz przeciwbólowo już od pierwszych dni stosowania proponowanych synergicznych zestawień preparatów naturalnych.

Poprawę odczuwa się zarówno szybko jak i długofalowo. Zawarte składniki aktywne wchłaniają się równocześnie przez skórę - Rumalaya Gel, Liniment i Biszofit - oraz z przewodu pokarmowego - Rumalaya forte i Hakorośl rozesłana.

Ból mięśni

Związki aktywne zawarte w Hakorośli rozesłanej powodują rozluźnienie mięśni, dzięki czemu ustępują uciążliwe bóle mięśni szkieletowych. Szczególnie wyraźną, odczuwalną poprawę zaobserwujesz w przypadku sztywności karku, bólu pleców i kręgosłupa - rozluźnienie mięśni wokół kręgosłupa działa niczym dobry masaż.

Zwyrodnienia i stany zapalne stawów

Wiele minerałów oraz związków bioaktywnych z roślin zawartych w produktach Rumalaya, Hakorośli i Biszoficie, wykazują silne działanie przeciwzapalne. Umożliwia to zahamowanie wyniszczających stanów zapalnych oraz zwyrodnień. Dodatkowo Rumalaya oraz Hakorośl rozesłana przyspieszają odbudowę tkanki łącznej, w tym chrząstki stawowej, a Biszofit uzupełnia braki mineralne w organizmie, dzięki czemu łatwiejsza staje się odbudowa uszkodzeń w obrębie tkanki chrzęstnej i kostnej.

Reumatyzm i sztywności stawów

Są to korzyści dodatkowe, będące skutkiem wcześniej omówionego działania komponentów aktywnych. W wyniku zastopowania i cofania się zwyrodnień, stanów zapalnych oraz odbudowy chrząstki i mazi zwiększa się ruchomość stawów i ustępują bóle reumatyczne oraz znika sztywność poranna.

Toksyny

Hakorośl rozesłana działa odtruwająco na organizm. Intensywne oczyszczenie organizmu z toksyn drastycznie przyspiesza proces zdrowienia i skraca czas potrzebny na odbudowę uszkodzonych tkanek. Aby wzmocnić detoksykację ustroju warto dodać do sugerowanej terapii np. ostropest plamisty. Więcej o oczyszczaniu organizmu »

Regenerujący sen

Doskonałym uzupełnieniem synergicznego leczenia wykorzystującego Rumalaye, Hakorośl i Biszofit jest poduszka z łuskami gryki np. Uan-an. Gryka zapewnia optymalne warunki oraz właściwe ułożenie głowy i kręgosłupa podczas snu. Należy wiedzieć, że głęboki i niezaburzony sen znacząco przyspiesza regenerację organizmu, w tym tkanek kostnych i mięśniowych.

Suplementacja diety

Aby nasilić efekt terapeutyczny omawianego leczenia synergicznego warto włączyć do jadłospisu odpowiednie suplementy diety tj. Omega 3 EPA + DHAWitamina C - 3 źródła naturalne!Witamina D3 + K2 - duet niezbędny dla właściwej gospodarki wapniem - kieruje go z tętnic do kości!


» Zamów Rumalaye, Hakorośl i Biszofit » Stosuj » Zdrowiej »

Komentarze

Najpopularniejsze artykuły na Stawy.blogspot.com »

Biszofit Połtawski / Permski. Powstanie i właściwości

Hakorośl rozesłana & Biszofit Połtawski. Synergiczne leczenie stawów

Rumalaya Forte, Gel (żel) i Liniment (mazidło). Synergiczne leczenie stawów

3 filary efektywnego leczenia stawów
» Zrozum » Zastosuj » Zdrowiej » Recepta w skrócie

I. Dietoterapia i suplementacja II. Leczenie miejscowe III. Prostawowy styl życia
... wspierająca leczenie od wewnątrz o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, przeciwreumatycznym, przeciwartretycznym, przeciwzwyrodnieniowym, odtruwającym, moczo- i żółciopędnym, rozluźniającym i proregeneracyjnym dla tkanki łącznej, chrzęstnej i kostnej
» Rumalaya Forte, Hakorośl w formie do spożycia, kora wierzby, omega-3 (ryby, tran, olej lniany), witamina C (owoce dzikiej róży, rokitnik, zielona papryczka chili, nać pietruszki, czarna porzeczka, czerwona papryka, cytrusy), odpowiednia podaż płynów zapewniająca ważne nawodnienie organizmu i właściwy przebieg procesów oczyszczających
... o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, rozkurczającym i odżywczym
» Rumalaya Gel, Liniment, Biszofit i Hakorośl w formie kosmetyku
1. Regularna, lekko- i średniointensywna aktywność fizyczna, ale w ramach indywidualnych możliwości (kontrolowana gimnastyka, Joga, chód, rower, pływanie i ćwiczenia w wodzie). Wzmocnienie mięśni okołostawowych odciąży stawy, poprawi się krążenie i odżywienie tkanek, nastąpi wyrzut substancji przeciwzapalnych, spalone kalorie zmniejszą wagę ciała - dlatego ruch jest niezbędny!
2. Właściwe ułożenie podczas snu » Poduszka z gryką i odpowiedni materac
3. Odchudzanie, jeśli jest nadwaga zbędnie obciążająca stawy
4. Masaż i termoterapia (ciepłe i zimne okłady) na pobudzenie miejscowego krążenia


DOŁĄCZ DO NAS ↓